lipo zender accu bedraden via balancer connector?

Discussie in 'Accu & laad techniek' gestart door H. de Winter, 14 jan 2008.

  1. H. de Winter

    H. de Winter

    Lid geworden:
    23 sep 2007
    Berichten:
    492
    Locatie:
    Deventer
    Ik wil 1 van mijn lipo pakketten, een 2100 mah 3s1p Saehan pack met Graupner/Robbe/Kokam balancer stekker tijdelijk gebruiken als zender accu. Omdat ik dit tijdelijk en dus niet permanent wil doen is het afknippen van mijn groene mpx stekker aan de accu geen optie.
    kan ik de + en - 11.1 V ook van de balancer connector afhalen? Mij lijkt het dan logisch geredeneerd zaak de 1e en de laatste draad van deze stekker te pakken. De ongeveer 300 mA die mijn zender (MX-12) vraagt, kan dunkt me, probleemloos door deze kabel geleverd worden toch?
     
  2. Ernst Grundmann

    Ernst Grundmann PH-SAM Forum veteraan

    Lid geworden:
    27 aug 2002
    Berichten:
    13.835
    Locatie:
    Woerden
    Een zender kan je makelijk via die aansluiting voeden. Pas wel op dat je alles goed aansluit en geen kortsluiting maakt. LiPo's kunnen veel stroom leveren en als je iets fout aansluit kan je de zaak makkelijk opblazen en dan is het einde zender en misschien ook einde accu!
     

Deel Deze Pagina