E-REVO topic

Discussie in 'Electro offroad' gestart door pip, 20 apr 2008.

  1. bricks

    bricks

    Lid geworden:
    7 mrt 2009
    Berichten:
    3.569
    Locatie:
    Rijsenhout
    En ik zou de rear bulkhead ook maar eens aan een nadere inspectie onderwerpen.
     
  2. Verderf

    Verderf

    Lid geworden:
    8 nov 2010
    Berichten:
    365
    misschien niet zon slecht idee als je toch al bezig bent :)
     
  3. Manta

    Manta

    Lid geworden:
    1 mrt 2010
    Berichten:
    2.563
    Locatie:
    Zwolle

    Als mijn "oude" E-Revo zo afgeragt zou zijn als die van jullie dan moet die van jullie allang uit elkaar gevallen zijn :D

    Maar ik heb de voor draagarmen ook wel eens gebroken gehad hoor en dat gebeurt vrij snel. Een mooie oplossing zou zijn om een Elcon voorbumper van kunststof voor Bigscale (FG) op de bumper te monteren van de E-Revo, hierdoor is een groot gedeelte van je voorophanging afgeschermd. Ik heb datzelfde gedaan met mijn HPI Baja 5b en heeft mij al enkele malen behoed voor extra schade.
     
  4. Gertjan...

    Gertjan...

    Lid geworden:
    21 apr 2010
    Berichten:
    879
    Locatie:
    weet ik niet precies
    of gewoon RPM draagarmen kopen:p
     
  5. Gman

    Gman

    Lid geworden:
    9 nov 2010
    Berichten:
    82
    Locatie:
    Nijmegen
    Ik heb ook RPM draagarmen besteld maar ik zat ook al naar zo'n grote voorbumper te zoeken, ook vanwege de looks misschien.
    Bedankt voor de tip Manta, nu heb ik een idee in welke hoek ik moet kijken.
     
  6. Manta

    Manta

    Lid geworden:
    1 mrt 2010
    Berichten:
    2.563
    Locatie:
    Zwolle
    Ik weet wel iemand die een aluminium verbindingsbrug kan maken op zijn freesbank om een "grote" Elcon bumper te bevestigen op de E-Revo bumper als je e.e.a. niet passend kan krijgen.
     
  7. Gman

    Gman

    Lid geworden:
    9 nov 2010
    Berichten:
    82
    Locatie:
    Nijmegen
    Goeie...die is ook kapütt :(
    Meteen maar besteld ook.
    Gisteravond wel ff de boel los getrokken maar er lijkt verder niks stuk.
     
  8. Manta

    Manta

    Lid geworden:
    1 mrt 2010
    Berichten:
    2.563
    Locatie:
    Zwolle
    Als je zo'n klappert gemaakt hebt kijk dan ook even naar de aandrijfassen in de tunnel en hun koppelingen. Je hebt hem toch losliggen straks als je de onderdelen gaat vervangen.
     
  9. Manta

    Manta

    Lid geworden:
    1 mrt 2010
    Berichten:
    2.563
    Locatie:
    Zwolle
    Dat helpt wel maar slechts deels, na een echte goeie knal gaan die krom of stuk ;)

    Een serieuze bumper met een in verhouding dunnere verbindinsplaat houd meer tegen, de alu verbindingsplaat breekt dan af nadat de kunststof bumper de echte klap opvangt. Hierdoor worden alle andere delen zoals de draagarmen etc. beter beschermd.

    Het is maar een tip, op de HPI Baja is het een uitkomst. Bumper kost nog geen tientje en de alu verbindingsbrug ook onder een tientje ;)
     
  10. Gman

    Gman

    Lid geworden:
    9 nov 2010
    Berichten:
    82
    Locatie:
    Nijmegen
    Heb ik gedaan en bedankt voor de tip.
    Zag er allemaal goed uit verder.

    Ik heb nog geen geschikte bumper gevonden.
    Het merk wat jij opnoem is niet echt bekend, tenminste niet op mijn vaste webshops.
     
  11. Manta

    Manta

    Lid geworden:
    1 mrt 2010
    Berichten:
    2.563
    Locatie:
    Zwolle
  12. Gman

    Gman

    Lid geworden:
    9 nov 2010
    Berichten:
    82
    Locatie:
    Nijmegen
  13. Manta

    Manta

    Lid geworden:
    1 mrt 2010
    Berichten:
    2.563
    Locatie:
    Zwolle
    Dat is hem en zo zit ie op mijn Baja.

    [​IMG]
     
  14. Verderf

    Verderf

    Lid geworden:
    8 nov 2010
    Berichten:
    365
    dat probleem had ik toen ook, bij mij waren de metalen klemmetjes los geschoten en hadden een stuk van het grijze plastic weg geslagen =\
     
  15. Jeez

    Jeez

    Lid geworden:
    30 jul 2010
    Berichten:
    303
    Locatie:
    Zutphen
    Zijn er hier meer mensen die een midden diff op de ERBE hebben gezet?
    Ik lees verschillende verhalen erover. De één zegt dat het practisch onmogelijk is om hem goed te tunen (ofwel front ballooning, ofwel teveel wheelies), de ander zweert erbij.
    Ik wil graag af en toe met een wedstrijdje meedoen, maar zonder middendiff is het erg lastig om de revo onder controle te houden in de bochten. Hij tilt zo graag de voorkant op...
    Daar ik momenteel wat krap bij kas zit door een klapper twee weken geleden vraag ik mij af of het wel een handige investering is.
     
  16. bricks

    bricks

    Lid geworden:
    7 mrt 2009
    Berichten:
    3.569
    Locatie:
    Rijsenhout
    Wat wil je horen? Je geeft zelf het antwoord eigenlijk al. Maar eigenlijk zit de truc 'm dus in het wijsvingertje
     
  17. PIR3lly

    PIR3lly

    Lid geworden:
    20 aug 2009
    Berichten:
    1.907
    Locatie:
    nabij Schiphol
    Ik vond een middendiff bij de revo niet fijn. Heb hem er al snel weer uitgehaald. Er moet naar mijn mening veel dikkere olie in., dan er standaard in zit.
    Ook heb ik al meerdere mensen gezien die het middendiff er na een paar wedstrijdjes uitgebrand hadden.

    Bij mijn mugen werkt ie echter wel bijzonder goed en daar zou ik niet zonder willen.
     
  18. Klamath

    Klamath

    Lid geworden:
    3 mrt 2008
    Berichten:
    4.850
    Locatie:
    Westerhaar, Overijssel
    Het middendiff geeft een gigantisch voordeel, en dat is dat je je andere diff's niet zo snel kapot maakt. Is veel veiliger voor de auto om je jumpen. alleen hard remmen is iets moeilijker, en accelereren moet je met iets meer beleid doen.
    Maar je kunt niet zodanig hard accelereren dan je achterdiff kapot gaat, en niet zo hard remmen dat je voordiff kapot gaat.
    De E-Revo is een MT, en voor een MT is die verschikkelijk goed.
    Alle Truggy rijders zijn het er over eens dat de Revo geen truggy is, dus als die niet zo goed handled oid,.. boeien?
     
  19. Dudderie

    Dudderie Guest

    zoals ik al een beetje had laten weten heb ik een Ford F-650 kap voor mijn e-revo gekocht.
    Gisteren heb ik hem gespoten en een nachtje laten drogen. Deze auto is ooit begonnen als brushed e-revo en inmiddels heb ik hem omgebouwd met een single motor mount
    etc met het doel om hem brushless te maken.
     
    Laatst bewerkt door een moderator: 1 mrt 2011
  20. motorsports

    motorsports Forum veteraan

    Lid geworden:
    16 mrt 2006
    Berichten:
    5.546
    Locatie:
    rondom Utrecht
    ach, alles moet je leren mbt het spuiten/verfen van kappen:)

    qwa kap op het chassis vindt ik het niet staan, omdat de wielen niet in het midden zitten van de wielkassen, of de wielkassen niet in het midden van de banden:rolleyes:,vindt de slipstream, of baja bug beter staan, maar das mijn smaak.;)(volgende keer opletten bij bestellen, en niet op de centen)
     
    Laatst bewerkt: 29 jan 2011

Deel Deze Pagina