Filmen met je heli ...

Discussie in 'Heli-Pilot's Mess' gestart door 666yeti666, 27 jan 2010.

  1. hoogie2004

    hoogie2004

    Lid geworden:
    5 sep 2008
    Berichten:
    128
    Locatie:
    Roggel, Limburg, NL
    Bij deze dan (sorry voor de kwaliteit, flits in donker zo dichtbij werkt niet lekker):
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Als de camera licht genoeg is, dan is aan de canopy tapen volgens mij een goede optie, omdat de canopy flexibel genoeg is om trillingen op te vangen.
     
  2. vinnygogo

    vinnygogo Forum veteraan

    Lid geworden:
    11 jun 2006
    Berichten:
    5.056
    Locatie:
    bilthoven
    ik ozu wel voor de zekerheid een klein touwtje aan je heli doen;)
     
  3. 666yeti666

    666yeti666

    Lid geworden:
    22 jul 2004
    Berichten:
    3.880
    Locatie:
    Nijmegen
    @ferry:
    het kan meespelen dat de wind ook invloed heeft op de plaat waardoor hij gaat "wiegen" . Dat wiegen wordt natuurlijk erger al naar gelang de camera verder naar de buitenkant zit. Dat is overigens gedaan zodat de voorkant van de heli niet in beeld komt.
    Heb je een foto van jouw constructie ?
    Grootste nadeel van deze cam is dat hij geen enkele vorm van beeldstabilisatie heeft zoals jouw sony denk ik wel heeft

    @roy :
    zie hierboven. De camera eronder is zeker het mooiste, maar dan moet er een hele constructie komen die 5kg moet kunnen dragen. De camera kan niet op de kop, dan is het beeld op de kop. De lens kan niet gedraaid worden helaas.
    Ik zal het filpmje straks een bekijken

    @hoogie:
    dat cameraatje heb ik eerder gezien bij een clubgenoot, zat onder zijn t-rex 250. Maar ikmoet inderdaad deze cam gebruiken, ook voor de HD.


    Ik heb zondag opnieuw gefilmd maar dit keer met slechter resultaat. Hoe kan dat ? Nou, ik had de camera naar voren gericht waardoor schommelingen in de breedte van het beeld eerder opvallen dan als de camera 90graden gedraaid is.
    Het uitte zich in het feit dat verticale objecten een golfvormig uiterlijk kregen dus dat valt enorm op.

    Dus ik moet nu weer iets anders proberen. Camera voorop de accu zou kunnen alleen is het zwaartepunt dan een probleem en demping ook.
    Misschien toch een totale dragende constructie die aan de skids van de heli hangt ?? Dat wordt dan wel een heel gedoe …. mmmm … alle tips welkom !

    Bas
     
  4. hoogie2004

    hoogie2004

    Lid geworden:
    5 sep 2008
    Berichten:
    128
    Locatie:
    Roggel, Limburg, NL

    De camera kan op zich wel op de kop, het beeld draaien is met wat videobewerkingssoftware niet zo moeilijk. (zelfs de windows live movie maker kan het). Mijn cameraatje, hangt ook op de kop, omdat dan de canopy niet in beeld is.
     

Deel Deze Pagina