parkzone extra 300

Discussie in 'Electro vliegtuigen' gestart door mijnheerjeroen, 17 jun 2010.

  1. kristofd

    kristofd

    Lid geworden:
    1 jun 2008
    Berichten:
    154
    Locatie:
    Antwerpen,Gierle

    Bij elbe hobby supply in nederland dat normaal rap hier moet zijn verkopen ze de pnp versie voor 148 euro Online-Shop
    staat gewoon bij vliegtuigen kijk maar eens ;-)
     
  2. GFTbaksken

    GFTbaksken

    Lid geworden:
    15 feb 2006
    Berichten:
    268
    Locatie:
    Geraardsbergen - België
    ok bedankt! Ik neem contact op.
     
  3. Rogier

    Rogier Guest

    Ik heb hem vandaag ook gekocht! Ben zo blij als een kind. 2e Parkzone kist voor mij en het bevalt tot nu toe erg goed! Een Assan ontvanger paste er helaas niet in, dus nu een micro assan ontvanger gepakt. Dat gaat wel.

    Ik had het met mijn winkelier van de week over de vleugels, die verkeerd zouden zitten. Hij had met de importeur contact gehad en die weer met de fabriek. Was bekend, maar het hoorde wel degelijk zo..... Zou ik ook zeggen als leverancier die er al duizenden over de toonbank heeft geschoven.. .:)

    Is er nou iemand die echt verschil merkt aan de vleugels omdraaien? Veranderd je CG niet ook een beetje?
     
    Laatst bewerkt door een moderator: 26 jul 2010
  4. Mijnheer Rob

    Mijnheer Rob

    Lid geworden:
    14 sep 2005
    Berichten:
    1.676
    Locatie:
    Aarle-Rixtel
    Hoi Rogier,

    Kom net van het veld, enkele vluchten met Extra gemaakt, begin er steeds meer plezier in te krijgen (niet meer zoals bij eerste vluchten met de billetjes bij elkaar). Zolang je snelheid blijft houden is er niks aan de hand, alleen fouten maken bij landing straft het toestel blijkbaar zonder aankondiging af, zoals ik het zie is dat in 99% van de gevallen een fout van de piloot, niet van de vleugels :rolleyes: Zou best kunnen dat ik 'm ook nog eens door z'n pootjes laat gaan hoor, maar kan wel enkele piloten aanwijzen (ik zeker niet) waarvan ik zeker weet dat ze toestel kunnen verslijten zonder 'm ooit bij landing te overtrekken.

    Net aan het testen geweest met overtrekken op wat grotere hoogte, eigenlijk doet kistje dat heel goedmoedig, valt een stukkie, maar duikt direct weer goed aan en begint weer te vliegen, niets oncontroleerbaars ofzo. Uiteraard slecht voor je landingsgestel als je dat op 1.5m hoogte doet. Heb zojuist meerdere landingen gemaakt met gas helemaal dicht, glijvlucht dus. Zelfs dat is geen probleem.

    Omdraaien vleugels maakt overigens niets uit voor CG. Het zwaartepunt kan hooguit wat omhoog schuiven door stuurstang op de vleugel in plaats van eronder, maar gemeten op de lengteas (wat dus bepalend is voor het vlieggedrag) is zwaartepunt met omgedraaide vleugel exact hetzelfde.
     
  5. Rogier

    Rogier Guest

    Ik heb hem vandaag gemaidend en ik moet zeggen dat het een super kistje is! Uit de doos iets up bijtrimmen en gaan met het ding. Echt lekker. Hij doet precies wat je met de knuppels doet. Ben er erg blij mee, ook met de vleugels zoals de manual het zegt... :)

    Power heeft hij ook zat. Je kan recht omhoog, al roterend, gaat prima. Erg leuk om dan ineens gas uit te doen, hem om te laten vallen en dan als een kurketrekker naar beneden. Leuk leuk!
     
  6. Gregor

    Gregor

    Lid geworden:
    7 aug 2003
    Berichten:
    280
    Locatie:
    Drachten
    Ik heb van de week ook de extra aangeschaft voor 135 €
    Ziet er goed uit allemaal.
    Meteen even een nieuwe zender erbij gekocht aangezien ik nog op 35 mhz vloog.
    Het is de dx7 geworden.
    De extra gaat met hyperion 2500 mah gevlogen worden.

    Ik ben benieuwd hoe het zal gaan.

    Ik had alleen nog een vraagje mbt de inbouw van de ontvanger..
    Hoe hebben jullie dit gedaan aangezien er weinig ruimte is om de ontvanger en de sateliet goed te plaatsen.

    Thnx
     
  7. kristofd

    kristofd

    Lid geworden:
    1 jun 2008
    Berichten:
    154
    Locatie:
    Antwerpen,Gierle
    Nieuwe zender gekocht ?? Op 35mhz kun je hem ook vliegen he :-D
    alee da denk ik toch ?? :s :)

    mvg kristof
     
  8. Gregor

    Gregor

    Lid geworden:
    7 aug 2003
    Berichten:
    280
    Locatie:
    Drachten
    Tuurlijk kan dat :D

    Maar mijn oude zender is inmiddels 16 jaar.
    Daarbij komt dat ik nu wel eens met expo ed. wil vliegen wat mijn oude niet kon.
    Ook had ik de laatste tijd geregeld last van storing met mijn oude modelletje dus wil liever geen risico lopen.

    Mvg.
    Gregor
     
  9. kristofd

    kristofd

    Lid geworden:
    1 jun 2008
    Berichten:
    154
    Locatie:
    Antwerpen,Gierle

    aah k ik begrijp het , zonder expo ed. is het zeker niet zo leuk als met , juist gelijk mijn vader die dat niet gebruikt een een futaba f14 heeft :s :)
     
  10. Mijnheer Rob

    Mijnheer Rob

    Lid geworden:
    14 sep 2005
    Berichten:
    1.676
    Locatie:
    Aarle-Rixtel
    Gefeliciteerd met nieuwe aanschaf Gregor!
    Stukkie terug heb ik plaatjes van settings in mijn zender geplaatst, ook een DX7, alles staat nog steeds zo, werkt prima, wellicht heb je er wat aan.

    Ik gebruik een 6250 ontvanger, tot nu toe alleen maar "bereik zonder einde" ervaring mee gehad en geen "last" van satelliet. Mocht je toch nog ontvangers gaan aanschaffen, wellicht die in de Extra frotten (plaats zat voor zo'n klein ontvangertje) en de AR7000 voor een andere kist gebruiken?!?
     
  11. Gregor

    Gregor

    Lid geworden:
    7 aug 2003
    Berichten:
    280
    Locatie:
    Drachten
    Dank je,

    Ik had de instellingen voor de dx7 gezien en zal het zeker even proberen :D

    Het is inderdaad mooi zo'n AR7000 ontvanger erbij maar een kleinere zonder sateliet zou wel handiger zijn...
    Als ik mijn grotere model weer eens aan de praat heb daar maar in inderdaad en een kleinere in de extra.
     
  12. Gregor

    Gregor

    Lid geworden:
    7 aug 2003
    Berichten:
    280
    Locatie:
    Drachten
    Nou vandaag de maiden gedaan met erg veel wind....

    Ging op zich best leuk maar het extraatje word echt alle kanten op geblazen lol.

    Jammer genoeg bij de eerste landing het landingsgestel er onderweg gebroken maar wel even lekker gevlogen.

    Volgende keer toch maar ietsje minder wind voor dit modelletje afwachten :D
     
  13. RuuD79

    RuuD79

    Lid geworden:
    20 jan 2004
    Berichten:
    236
    Locatie:
    Middelburg
    Parkzone heeft nu ook een nieuw berichtje geplaatst over het "vleugel" probleem.
    Beetje ontkennend over vleugeissue, maar er zou wel iets met het zwaartepunt zijn.

    ParkZone
     
  14. kristofd

    kristofd

    Lid geworden:
    1 jun 2008
    Berichten:
    154
    Locatie:
    Antwerpen,Gierle
    Heb vandaag nog een berichtje gehad van Aerobertics en bij de eerst volgende levering erbij ging zijn want het begon lang te duren vond ik , maar gelukkig heb ik hem binnkort toch :)
    Ahja heb een filmpje gezien op youtube over de amp dat hij doorkrijgt en het is toch nipt nipt moet ik zeggen ...
    fZJRppX1zZc[/media] - Parkzone Extra 300 WOT Amp Draw

    mvg kristof
     
    Laatst bewerkt door een moderator: 13 nov 2015
  15. kristofd

    kristofd

    Lid geworden:
    1 jun 2008
    Berichten:
    154
    Locatie:
    Antwerpen,Gierle
    Heb gisteren voor het eerst me de extra gevlogen , en wat een kistje : vliegt zalig goed en heeft heel veel power !!
    Super kistje !! :)
    Foto :
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Laatst bewerkt door een moderator: 17 nov 2015
  16. Dennis Dierckx

    Dennis Dierckx

    Lid geworden:
    27 feb 2006
    Berichten:
    1.261
    Locatie:
    Gierle - Delft
    Laatst bewerkt door een moderator: 13 nov 2015
  17. djeedjee

    djeedjee

    Lid geworden:
    20 sep 2009
    Berichten:
    20
    Locatie:
    Rijen
    Extra 300

    Ik heb er vande week ook de eerste vlucht mee gemaakt en ik kwam er ook achter dat het zwaartepunt niet goed lag.....en heb dus dit topic ff zitten lezen en ik had mijn lipo idd gelegd zoals in de beschrijving stond. Dus deze week even opnieuw testen...Verder een superkist.....Ik heb ook nog 3 andere modellen van Parkzone
    -Messerschmitt
    -Mustang
    -Corsair
    En stuk voor stuk superkisten met een geweldig vliegbeeld....
    Maar ik denk zeker wel dat ik met deze Extra 300 de meeste lol ga beleven qua funfactor....:banana::banana::banana:
    Bij mijn volgende vlucht ook even mijn Keycams plaatsen voor een filmpje...;)
     
  18. djeedjee

    djeedjee

    Lid geworden:
    20 sep 2009
    Berichten:
    20
    Locatie:
    Rijen
    ESC van de Extra

    Parkzone leverd er een 30 A ESC bij maar volgens mijn power analyzer leverd hij 36 A bij volgas.....? Heeft iemand hier een antwoord op of dit GOED is? Want volgens mij mag je niet meer Ampere trekken dan de regelaar aankan.....
     
  19. Michael16tsx

    Michael16tsx

    Lid geworden:
    12 mrt 2009
    Berichten:
    2.815
    Hallo,

    Ik ben sinds kort ook een bezitter van de parkzone extra 300, en heb er een 11x5,5 prop op gezet. Nu vind ik dat ie erg slecht rechtdoor vliegt (staart ca 20cm rechts naast de neus) en als ik een bocht maak valt het vliegtuig de hele tijd naar rechts.

    Zal dit aan de propellor liggen of is hier iets anders mis ?

    Alvast bedankt!
     
  20. Michael16tsx

    Michael16tsx

    Lid geworden:
    12 mrt 2009
    Berichten:
    2.815
    Nou probleem opgelost! Bleek toch die 11x5.5 prop te zijn. Orginele 10.5x9 zit er weer op en vliegt vele malen beter, alleen vind ik hem te snel en het prophangen moet ik met erg veel gas doen. Is er een oplossing hiervoor met een andere prop ? dus minder snelheid maar meer kracht.
     

Deel Deze Pagina