Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Hahah, ben je misschien ook bekend met een weiland in de buurt van Naarden toevallig? Hebben ze een club daar?![]()
Een club hebben ze alleen in Huizen. Qua weiland kan je het mooiste gebruik maken diegene die langs de parkeerplaats van de A1 loopt (vanaf Amsterdam gezien). Hier loopt ook een parallelweg die je kan bereiken door vanaf de A1 afslag industrieterrein te nemen, richting de vesting te rijden en tussen de vesting en net na het industrieterrein ga je de brug over en gelijk linksaf. Dit is een geasfalteerde boerenweg die helemaal doorloopt naar die parallelweg.
Nu is de hele puzzel compleet, ik voorzie geen enkel probleem meer tijdens de bouw.
Satijn schijnt goed te werken.
Alvast een voorproefje.
![]()
En ja daar staat LED, dat moet dus LCD zijn, ik heb weer niet op zitten letten. :lol:
Maar goed dat dit een test opstelling is, die plaat kost 27 euro per 100x50cm.![]()
Contact sleutel zet het zaakje aan, ook als de sleutel eruit is. Hiermee blijven de ontvangers en eagleeye altijd draaien, en krijg je dus geen ongelukjes. Er hoeft maar iemand met zijn jas/draad aan een flipschakelaar te blijven hangen en het zaakje klapt eruit. Bij mij dus niet.De rode knop ernaast is on de voltmeter te activeren, net als in et uiteindelijke koffertje. De dubbelschakelaar is om het scherm en de recorder uit te kunnen schakelen, puur voor energie besparing.
Vliegtuig komt vanavond misschien nog aan de buurt, maar ik voel me niet helemaal 100% vandaag, ik denk de griep van sander tepakken.Morgen heb ik ook nog een vrije dag, dus we zien wel.
![]()
Die ene verkeerde letter zit nu ook al aan me te knagen namelijk.![]()