Monsterrijders opgelet: Geen BMC....dan maar de RC-BMC 2010!

Discussie in 'Big Scale auto's' gestart door Flying Dutchman, 8 apr 2010.

  1. Flying Dutchman

    Flying Dutchman

    Lid geworden:
    6 jan 2008
    Berichten:
    16
    Locatie:
    Steenwijk
    Na het slechte nieuws te hebben ontvangen dat de BMC 2010 niet meer wordt georganiseerd (en ook geen 2011 etc) was het even flink schrikken! :shock:

    Snel heeft een groep BMC liefhebbers de koppen bij elkaar gestoken en in rap tempo besloten dat er TOCH weer Monster races moeten worden georganiseerd! Dit heeft in ongeveer 2 week geresulteerd in een nieuw jasje voor de BMC!
    Goed nieuws dus als je met je Monster eens wilt meedoen aan een heuse wedstrijd, in ontspannen sfeer! De BMC heet voortaan de RC-BMC oftewel : de RC Bigscale Monster Cross! Kijk snel op de site en hopelijk zien we jou en je Monster op de eerste RC-BMC op 22 mei a.s.
    Kijk dus snel op RC BMC Bigscale Monster Cross en zorg dat het weer een groots evenement wordt!
     
  2. crazykuki

    crazykuki

    Lid geworden:
    19 jan 2006
    Berichten:
    1.349
    Locatie:
    Oudenaarde
    wat een interesse hier blijkbaar voor Monster scale :(

    Gratis schopje ;-)
     
  3. Flying Dutchman

    Flying Dutchman

    Lid geworden:
    6 jan 2008
    Berichten:
    16
    Locatie:
    Steenwijk
    Inmiddels nieuws voor de RC-BMC, het aantal bekers is van 3 naar 10 gegaan en we hebben zelfs wat extra prijzen ontvangen!

    Dus heren Monster rijders!! kom op en doe eens gezellig mee! Huurtransponders zijn aanwezig en de overige data worden zsm geprikt. Uiteraard zullen ze allemaal op een ZATERDAG vallen!
     
  4. Ghossie

    Ghossie In Memoriam

    Lid geworden:
    28 dec 2008
    Berichten:
    1.889
    Locatie:
    Schoonebeek
    Waar zijn al die mensen met hun FG monsters, dit is echt een super instapwedstrijd om je eens te meten met andere mensen en hier gaat het alleen om het plezier, dus inschrijven met die hap, ervaring of niet, uit de vorige jaren is hier gebleken dat dit 100% plezier en gezelligheid is.
     
  5. Flying Dutchman

    Flying Dutchman

    Lid geworden:
    6 jan 2008
    Berichten:
    16
    Locatie:
    Steenwijk
    Ghossie heeft gelijk! de Monsterwedstrijden zijn meer een meeting met wedstrijdelement en gezelligheid, lekker rijden en veel leren zijn bij de RC-BMC belangrijker dan het winnen!

    Nog een 5 week te gaan, nog genoeg transponders te huur, dus neem die groete drempel en doe gewoon eens 1 keer mee! Weet zeker dat je het naar je zin gaat krijgen!
     
  6. Flying Dutchman

    Flying Dutchman

    Lid geworden:
    6 jan 2008
    Berichten:
    16
    Locatie:
    Steenwijk
    Vandaag hebben we ons eens even uitgeleefd met onze baanstukken en we hebben een superontwerp gevonden voor de RC-BMC! Op de site RC BMC Bigscale Monster Cross is ie te vinden onder de kop 'nieuws' dus printen en uit het hoofd leren zou ik zeggen!

    De schans zal binnenkort worden gemaakt en ook die zal eerst uitvoerig getest worden natuurlijk!
    Geluid was oorverdovend :D en we zijn dus dik tevreden met de resultaten van vandaag!

    Binnenkort zal er nog een nieuwtje komen op de site, dus even in de gaten houden, MAAR ik zal het uiteraard hier ook even melden.
    Het uiteindelijke ontwerp levert (voorlopig) rondetijden van rond de 28-30 seconden op.
     
  7. Ghossie

    Ghossie In Memoriam

    Lid geworden:
    28 dec 2008
    Berichten:
    1.889
    Locatie:
    Schoonebeek
    De layout van de baan is super te doen voor de standaard monstertrucks, veel korte stukken, dus vermogen heeft geen voordeel, dus ik zou zeggen, kom op met die monstertrucks.....op naar Wittelte voor een leuke en gezellige dag Monster Crossen.
    En niet te vergeten, gehaktballen eten in de super kantine:D
     
  8. Ghossie

    Ghossie In Memoriam

    Lid geworden:
    28 dec 2008
    Berichten:
    1.889
    Locatie:
    Schoonebeek
    Even een Bumpje voor dit Topic, waar blijven al die monster rijders, t'wordt toch tijd om ze allemaal uit de kast of schuur te halen :D
     
  9. Flying Dutchman

    Flying Dutchman

    Lid geworden:
    6 jan 2008
    Berichten:
    16
    Locatie:
    Steenwijk
    Aangezien er in eerste instantie een aantal wagens zouden zijn uitgesloten, is er met spoed even een aanpassing gemaakt in de klasses!

    UITERAARD mogen de FG Beetle's en Carson Monsters met slechts 4 dempers 'af fabriek' WEL meedoen! Kijk dus snel even op www.rc-bmc.nl bij de kop 'klasse' en schrijf je snel in!
     
  10. Ghossie

    Ghossie In Memoriam

    Lid geworden:
    28 dec 2008
    Berichten:
    1.889
    Locatie:
    Schoonebeek
    Hopelijk komen er nog wat inschrijvingen bij voor deze gezellige monstercross.
     
  11. Flying Dutchman

    Flying Dutchman

    Lid geworden:
    6 jan 2008
    Berichten:
    16
    Locatie:
    Steenwijk
    Nog een kleine week en het is zover....

    Inschrijven kan nog steeds via www.rc-bmc.nl !
     
  12. Ghossie

    Ghossie In Memoriam

    Lid geworden:
    28 dec 2008
    Berichten:
    1.889
    Locatie:
    Schoonebeek
    Vandaag heeft de 1e RC-BMC plaatsgevonden, errug gezellig en er werd errug netjes gereden door de mensen en hadden allemaal veel respect voor elkaars materiaal, ook wat nieuwe mensen aanwezig die voor het eerst met hun monster een wedstrijd hebben gereden, en tis hun allemaal 200% meegevallen, alles verliep gewoon erg gemoedelijk, en er is veel info uitgewisseld wat erg op prijs gesteld werd door de nieuwe rijders.
    De winnaars aan het einde van deze 1e bmc waren:

    1 - Jan de Waard (98 ronden)16 sec. voorsprong op nr 2.
    2 - Dirk v/d Heide (98 ronden)
    3 - Fokko de Dood (97 ronden)

    Moat'n bedankt veur het leuke daggie;)
     
  13. Flying Dutchman

    Flying Dutchman

    Lid geworden:
    6 jan 2008
    Berichten:
    16
    Locatie:
    Steenwijk
    Ghossie is me te snel af, maar inderdaad is de eerste wedstrijd een succes gebleken! Nieuwkomer A. Fokker deed het voortreffelijk op zijn eerste wedstrijd en met de tips die hij heeft gekregen, verwacht ik dat hij op de volgende race het er nog beter vanaf zal brengen!

    Op 3 juli zal de 2de race worden gehouden en via de site www.rc-bmc.nl kan al weer worden ingeschreven voor deze race!
     
  14. Flying Dutchman

    Flying Dutchman

    Lid geworden:
    6 jan 2008
    Berichten:
    16
    Locatie:
    Steenwijk
    Kleine update:
    De 10 bekers voor 3 juli zijn al weer besteld, ds meld je aan voor de tweede RC-BMC!
     
  15. EBT_The_Tank

    EBT_The_Tank

    Lid geworden:
    18 aug 2009
    Berichten:
    96
    Zo van het weekend de 2de RC-BMC gereden. Voor mij zelf was het nog al een zwarte dag, een hoop dingetjes die los gingen. ik noem een draag arm, een tandwiel op de tussenas en kogelkop van stuurstang. Maar gelukkig met alle hulp van de aanwezigen toch nog een aantal ronden op me naam kunnen zetten. Bij deze wil ik ook iedereen bedanken die heeft mee geholpen met sleutelen.

    Maar ik was niet de enige die wat dingetjes had, Fokko een draagarm krom en de bij behorende pen, Herald z’n stuurservo, de motor van Drik die niet lekker wilde blijven lopen, John die 2 tandwielen stripte, en zo waren er nog wel wat dingetjes maar kan ook niet alles onthouden he.:D Oh ja en natuurlijk Stanley die na een biertje de stroom van ze auto vergat te halen en dus ook ze servo sloopte.

    Ook weer dank aan de organistatie en de wedstrijdleiding, alles was weer toppie geregeld. :rock: :aanbid:
    De foto’s die door onze fotograaf van de EBT Racing (Erik) genomen zijn staan inmiddels weer op onze website: EBT Racing

    En nu de auto weer opknappen en wellicht op een paar punten weer verbeteren en dan op naar de 3de RC-BMC.
    Grtz Alex
     
  16. Flying Dutchman

    Flying Dutchman

    Lid geworden:
    6 jan 2008
    Berichten:
    16
    Locatie:
    Steenwijk
    Het was even stil, MAAR de data voor wedstrijd 3 & 4 zijn bekend!
    Op 23 oktober en 27 november zullen de MT's weer los worden gelaten bij de RC-BMC!

    Meer info op www.rc-bmc.nl
     
  17. concept30

    concept30

    Lid geworden:
    5 apr 2007
    Berichten:
    157
    Locatie:
    middelstum
    hallo

    ik ben ook van de partij!!
    we gaan er een mooie dag van maken!!

    niels
     
  18. Flying Dutchman

    Flying Dutchman

    Lid geworden:
    6 jan 2008
    Berichten:
    16
    Locatie:
    Steenwijk
    Het gaat goed met de inschrijvingen, maar het kan natuurlijk altijd beter!..
    Binnenkort weer de bekers bestellen en starten met de voorbereidingen!
     
  19. KridX

    KridX Guest

  20. Simply....

    Simply....

    Lid geworden:
    11 jan 2010
    Berichten:
    11
    Locatie:
    Fryslân
    Ik ben nieuwsgierig naar de datums voor 2011;)

    RC BMC:thumbsup:
    Renze
     

Deel Deze Pagina