Heeft er iemand ervaring met deze servo's, zijn het nu (echte)MKS servo's met een ander kleurtje, of is het een kloon ervan?
Ik heb 3 turnigy 980 samen met een maat in gebruik. 2 ervan op mijn heli's en 1 op zijn Logo ook nog 1 die m op zn fusion 50 heeft. en heb zelf ook een 990 MKS in gebruik Van wat de prestaties zijn en de afwerkingen zou ik zeggen dat het dezelfde zijn. alleen de turnigys voelen aan alsof ze ff te snel in elkaar gezet zijn(niet helemaal soepel, ging weg na herbouwen/inolien) Met de 950 geen ervaring. maar mijn ervaringen met de 980 zijn goed(dik 300 vluchten @6v mee gemaakt zonder problemen=geld meer dan waard. iig zeker een stap hoger dan een Align DS650.
Ik zit te twijfelen of ik ze wel op de TDR zal gaan monteren, of op zeker spelen en voor BLS451 of iets dergelijks te gaan.
Blijkbaar zijn ze bij hobbyking al vervangen door HD-DS120M om welke reden is de vraag? Als je een TDR heb zou ik in geen geval besparen op goeie servo. Met Futaba BLS451 of eventueel hun HV versies zit je zeker goed die hebben al meer dan hun geld/prestaties bewezen in diversie heli's. Voor de tailservo zou ik de BLS251 of zijn HV tegenhanger de voorkeur geven.
Snap niet goed dat je bereid bent voor een TDR heli te betalen en dan wil je er B-merk servo's gaan inrammen? Lijkt me gezien de snelheden de TDR haalt echt niet verstandig. Zal vast wel wat stress op de servo's komen te staan en dan wil je toch wel iets waar je met een gerust hart mee kan rondvliegen toch?
maak toch niet uit jacob als de TDR de grond in gaat weet je iig waar je het moet zoeken.ik zou het ook niet doen maar goed sommige rijden een dikke auto en kopen tamagoyi merk auto banden. is net zo iets
KAn evengoed zijn dat de servo's gewoon indentiek hetzelfde zijn, op iets kleins na bijvoorbeeld, maar toch betaal je dik meer... Het wil niet altijd zeggen dat je troep krijgt.
Ik wil ook niet dat risico gaan lopen vandaar mijn vraag ook, ik was al naar BLS541/542 aan het kijken, maar ik heb die HK servo's liggen en als daar geen verschil in zou zitten zou ik het misschien kunnen overwegen. Ik geloof niet dat de (originele) MKS servo's onder doen voor de BLS van Futaba.
Vlieg al een vlucht of 400 met die 980.... is gewoon strak en nauwkeurig. Mensen die ze nooit kunnen hebben vergelijken moeten zich uit dit soort draadjes houden.. schept alleen maar verwarring. maar ik kan je melden dat die 980 al beter/strakker vliegt als een 251, en ik denk dat de 950 gewoon hetzelfde resultaat gaat geven als een 451. Als je ze toch hebt liggen, probeer ze dan gewoon. Type heli maakt niet uit. mijn Aligns kosten ook al TDR geld na alle upgrades. en ik vlieg ook gewoon met zoon HK servo. PS: bij alle ''turnigy'' servos zit er bijna een TowerPro sticker onderin, kon ik echter bij deze niet vinden dus grote kans dat ze, jawel, gewoon OEM MKS zijn.
eigenlijk vind k het nog me vallen 1250 euro compleet met vbar. moet je wel nog de verder electronica hebben maar nog het is iig geen heli die je op elke straat hoek ziet vliegen
Helaas is mijn kennis van servo's te laag om mee te kunnen praten maar ik hoop dat de tdr vliegers zich laten zien in deze discussie. Ik ben erg benieuwd welk setje rond de 300 euro geschikt is voor de tdr...
Vlieg de MKS bls 950 icm de 990...geweldige servo's die zeker niet onder doen voor de futaba's. Ik vind de savox 1258TG icm de 1290MG ook geen slechte combi,doen het zeker goed en hoor weinig klachten van de mensen die er mee vliegen....maar ja een 250 euro voor de Savox t.o.v een 425 euro voor de MKS is toch ook serieus geld.