Alkmaar Boekelermeer Off-Road Afspraken

Wat wordt onze gezamenlijke aankoop? Geef je voorkeuren aan!

  • Kyosho Ultima DB

    Votes: 4 22,2%
  • 1:8 electro Buggy 4wd

    Votes: 7 38,9%
  • Slash 2wd

    Votes: 3 16,7%
  • Short Course Truck 2wd (SC10, Blitz, Strike)

    Votes: 3 16,7%
  • 1:10 Short Course Truck 4wd

    Votes: 1 5,6%
  • Team Associated SC8

    Votes: 4 22,2%
  • 1:10 electro Buggy 4wd

    Votes: 0 0,0%
  • 1:10 Truggy of Buggy 2wd (Rustler?, Tamiya)

    Votes: 0 0,0%
  • Batteries are for flashlights, faggots; NITRO!

    Votes: 4 22,2%

  • Total voters
    18
  • Poll closed .
Weet nog niet zeker of ik er bij ben, denk het wel.

Echter ook een verzoekje aan mensen die het leuk vinden, we zijn bezig met een ronde registratie systeem.
dit kost uiteraard een paar centen.

Bij 10 man die mee doen, ongeveer 50,-- per persoon, en je krijgt dan je eigen transponder.

Meer info hier:
Ronde registratie! | Locatie en Afspraken | Forum | RCM-Alkmaar.nl

Dus allen die mee willen doen, gaarne even een berichtje achterlaten daar, zodat we een idee krijgen van het aantal deelnemers.
 
Laatst bewerkt:
Ik heb al een transponder, maar een ronde-systeem zou wel super gaaf zijn ja!!!

Verder zijn Ronald en ik zondag in Rhenen bij een grote trail-meeting, dus helaas niet van de partij in Alkmaar... :-(
 
Ik heb al een transponder, maar een ronde-systeem zou wel super gaaf zijn ja!!!

Verder zijn Ronald en ik zondag in Rhenen bij een grote trail-meeting, dus helaas niet van de partij in Alkmaar... :-(

Moet wel een transponder zijn van hetzelfde systeem.
Anders gaat het helaas niet werken
 
Ik ben er zo rond 13:00 uur ook om even te kijken. Mijn Baja 5T staat al weer veel te lang stof the happen.:mad:
 
brrr was wel een beetje koud vandaag, maar wel weer lekker een paar lipo's leeg kunnen rijden.

Zonde van je motor, daardoor maar kort kunnen rijden.
Hoop voor je dat ze hem meteen omruilen, kun je snel weer sturen :)
 
helaas, helaas, vandaag gebeld, moet terug naar de importeur, wat een #%#&@^%$@& zooi nou ja, misschien koop ik er voor komend weekend wel eentje bij, reserve is tenslotte altijd handig
 
Ik heb een zeer veel voorkomende transponder van Mylaps. Bedrijf zit in Haarlem, en ook bij Mach Heemstede (én Mach indoor) is dat de standaard.

Ook goedgekeurd voor wedstrijden, cupwedstrijden, etc, etc...

Kostte mij iets van €70,-- geloof ik.

Gewoon in 3e kanaal of Batt-kanaal van je receiver prikken en klaar is kees.

Misschien een idee om bij iemand van Mach eens te vragen wat er zoal nodig is langs de baan? wellicht is er eenvoudige software welke we dan kunnen draaien op een laptoppie en misschien kunnen de lussen ook wel via een handige expert zelf gebouwd worden???
 
Software is het probleem niet alternatieven zat voor beetje trainings tijden kijk bijvoorbeeld naar RCM Easy voor tarinings tijden en RCM beginners voor simpele wedstrijden beide gratis.

Maar dan ..... de rest van de kosten:
Lus: +- 150 Euro (is enigzins zelf te maken maar moet wel ingegraven worden of over de baan gehangen worden kan nog in geval van nood)
Decoder: 1900 Euro ..... Of je moet een gebruikte oude type op de kop weten te tikken maar reken dan nog steeds op 800 euro.
En natuurlijk een laptopje.
 
en het systeem waar wij nu naar kijken werkt met infrarood en kost inclusief 10 transponders net zoveel geld als een tweedehands systeem hierboven. Dus zoals je zal begrijpen kijken wij serieus naar dit alternatief.
 
Yup het systeem wat wij op het oog hebben is in aanschaf veel goedkoper, en het grootste voordeel is dat het mee te nemen is.
We hoeven geen lussen in de graven of iets dergelijks.

Als nadeel dat er dus andere transponders nodig zijn.
 
IR transponders is knudde bij buiten gebruik. Wees gewoon slim en ga voor beproefde systemen waarbij je niet een ander type transponder nodig hebt. Straks wil je een keer op een andere baan rijden of een wedstrijd bij wonen en heb je nog niets aan je transponder.

IR systemen werken leuk voor slotrace niet voor 1:8 en zeker niet buiten (zonlicht)

Maar goed ik heb er ook geen verstand van ;)
 
IR transponders is knudde bij buiten gebruik. Wees gewoon slim en ga voor beproefde systemen waarbij je niet een ander type transponder nodig hebt. Straks wil je een keer op een andere baan rijden of een wedstrijd bij wonen en heb je nog niets aan je transponder.

IR systemen werken leuk voor slotrace niet voor 1:8 en zeker niet buiten (zonlicht)

Maar goed ik heb er ook geen verstand van ;)

Is dit uit ervaring, dat IR systemen niet werken?
 
Ik ben nauw betrokken bij timing systemen en ontwikkeling van software daarvan.

IR systemen hebben het nadeel dat ze oa ver vooruit stralen, de hoek belangrijk is en last but not least veel hinder ondervinden van zonlicht, halogeenlampen en dergelijke. Tevens ga je met een systeem aan de gang wat niet beproefd is voor offroad en voor de schaal waar het voor gemaakt is. Nogmaals probeer niet het wiel uit te vinden ten eerste heb je aparte transponders nodig terwijl 99,99 % vn de clubs & banen een AMB (Mylaps) systeem gebruiken. Kwa software is er veel keuze en er zijn leuke gratis opties beschikbaar.
 
Back
Top