Hier wil ik de herbouwing / verbouwing van mijn Clodbuster bij gaan houden. Zoals hij kwam. Toen heb ik even met een andere kap gepast die ik gekocht had. Dit idee gaat doorgezet worden, het wordt dus een Clodbuster chassis met een Tamiya Ford F350 body erop. Toen is het sleutelen begonnen, er zat wel (wat) werk aan de Clodbuster. Een paar dingetjes die in elk geval bij het uit elkaar draaien aan het licht kwamen (miste) waren : * 1 kleine bodypost * 1 motor beschermplaatje * 1 motorsteuntje * 1 kapje van de zijarmen(steunen) Alle onderdelen zijn als het goed is gevonden. Zoals de Clodbuster er nu bij staat Binnenkort weer verder.
Kon het niet laten om een begin te maken. Eerst de motorbehuizing maar eens onderhanden nemen. Mooi Blauw is niet lelijk.......... Vooral niet als er nog "puntjes" aan zitten die er niet aan horen. Eerst maar alles wegsnijden wat er niet aan hoort. Dit ziet er een stuk beter uit. Mooi blauw is niet lelijk.................maar mooi zilver is beter.
Het bouwen gaat toch sneller dan gedacht. :roll: Het chassis zit voor 98% goed in elkaar, er zijn nog een paar onderdeeltjes onderweg die er nog op moeten, verder is hij helemaal gebouwd. Zoek de verschillen ;-) Nu gaan we eens rustig aan beginnen met de body. Deze is ZWAAR mishandeld door de vorige eigenaar dus er zit een berg werk in. Dit zal niet heel snel gaan maar wel gestaag ;-)
Nu het chassis goed in elkaar zit, heb ondertussen alle missende onderdelen binnen gekregen en gemonteerd, gaan we een begin maken met de ZWAAR MISHANDELDE body. Schuren, plamuren, schuren, plamuur bijwerken, primer. De Cabine heb ik vast in de primer staan om de krassen en de dicht geplamuurde gaten beter te kunnen controleren. Hier gaat heel veel werk inzitten ben ik bang. Maar ik hou jullie weer op de hoogte.
Wat doe je met die landrover body? (Heb m'n zwager aan de modelbouw gekregen, die is thuis al druk aan het ploegen met een stampede, maar hij's helemaal weg van landrovers. ) Ziet er trouwens erg goed uit. ben benieuwt wat het eindresultaat gaat worden.
En we hebben een body klaar op het chassis. Nu gaan we heel rustig met de aankleding beginnen. Bezig met de bouw van een gereedschapskist. en zilver gespoten. En werkend uiteraard ;-) En we moeten natuurlijk ook bij de accu kunnen komen.