Kyosho fazer--> ebay?

Discussie in 'Brandstof auto's' gestart door Frankyman, 19 aug 2010.

  1. Frankyman

    Frankyman

    Lid geworden:
    28 jan 2007
    Berichten:
    206
    Locatie:
    Laren
    Geachte mede forummers:)

    Aangezien ik al een tijdje actief ben op ebay, met het kopen van onderdelen voor mn bigscale, liep ik ook hier nu eens te kijken naar een nitro auto.

    Nu vondt ik de fazer altijd al een leuk autotje voor 'dr' bij, en ik zie hier chassis die nieuw voor rond de 9 euro weg gaan:O

    Is het het waard om langzaam op ebay alle onderdelen bij elkaar te sprokkelen, ik heb geen haast, en vindt het bouwen leuk.

    Wat zijn zon beetje de tunings onderdelen die je op zon fazer kan doen?

    Heeft iemand een bouwbeschrijving?

    Thanx;)

    Frank
     
  2. Richard E

    Richard E

    Lid geworden:
    20 okt 2005
    Berichten:
    1.214
    Locatie:
    Eindhoven
  3. Sebazzz

    Sebazzz

    Lid geworden:
    26 feb 2008
    Berichten:
    666
    Locatie:
    Breda
    Ik denk dat je uiteindelijk toch wat duurder uit bent.
    Heb je al gekeken wat een motortje kost?
     
  4. Frankyman

    Frankyman

    Lid geworden:
    28 jan 2007
    Berichten:
    206
    Locatie:
    Laren
    @ richard e : Heel erg bedankt(Y)

    @Sebazz, ja natuurlijk kom ik wel iets duurder uit, maar het is ook niet mn bedoeling om een complete standaard auto na te bouwen, en ook geen standaard motortje dr op te gooien;) maar ik ga wel eens kijken, als ik eerst een chassis voor 9 euro op de kop tik.. kan ik me nooit op bekopen toch?
     
  5. Het is natuurlijk te doen om hem zelf op te bouwen, wat je kan gebruiken om hem sneller te maken is voornamelijk een 2 speed erop bouwen of een mooie 1 kamerige demper erop te leggen. Wat ik zou doen als ik jou was is opzoek gaan om marktplaats en dergelijke of je een mooie fazer kan vinden met bijv rijschade of motorschade die tik je vaak voor een paar tientjes op de kop en kan je alles overbouwen naar de andere bodemplaat. Hou er wel rekening mee dat een nieuwe fazer incl zender en ontvanger maar op de 200 euro zit en als je alle stock onderdelen die je gaat vervangen als reserve houd heb je voldoende onderdelen als reserve en denk dat je kwa kosten evenveel kwijt bent. Ga geen aluminium onderdelen kopen tenzij je al de nodige uurtjes rijervaring hebt opgedaan of als je alleen op circuits gaat rijden. De lol die je eraan beleefd ligt minder hoog als de kosten voor het vervangen als er iets is verbogen.:infinity:
     
  6. Frankyman

    Frankyman

    Lid geworden:
    28 jan 2007
    Berichten:
    206
    Locatie:
    Laren
    hmm goede tip! Ik ga marktplaats ook even in de gaten houden, zender etc heb ik allemaal niet nodig want ik heb spektrum dus kan ik gewoon van mn monster beetle afpakken;)
     
  7. kijk dat is beter;) zie het vanzelf wel als je wat moois heb gevonden en ben benieuwd wat je ervan maakt :D
     
  8. Frankyman

    Frankyman

    Lid geworden:
    28 jan 2007
    Berichten:
    206
    Locatie:
    Laren
    haha ja dan zal ik het wel een x hier op het forum posten:D voorlopig heb ik ook nog een fg liggen die aandacht wil:O 2 jaar niks mee gedaan ivm brommers:O
     
  9. dat is zonde hahahha nou zijn brommers ook leuk hoor, deed ik voornamelijk voor dat ik naar nitro ging is een handige opstap ivm het afstellen :p geef eerst je fg inderdaad maar wat aandacht anders word ie nog jaloers ook :rolling:
     
  10. Frankyman

    Frankyman

    Lid geworden:
    28 jan 2007
    Berichten:
    206
    Locatie:
    Laren
    hahah brommers zijn leuk, tot dat het levens bedreigend wordt voor jezelf, en veeel meer geld gaat kosten als mn hele rc hobby in 5 jaar heeft gedaan:D maar dit topic was gewoon even om te kijken of het het waard is om ebay/marktplaats in de gaten te houden;)
     
  11. je hebt gelijk we gaan een beetje off topic maar ik moet zeggen dat sommige rc auto's ook levensbedreigend zijn vooral als ze 80 lopen en ze pakken een putje met een van de wielen hahahah :p
     
  12. KREGO

    KREGO

    Lid geworden:
    21 dec 2009
    Berichten:
    361
    Locatie:
    BELGIUM
    gaat veel durder uitkomen vrees ik
    koop je beter ergens een bouwkit
    een savage ss bv

    mvg
     
  13. ik denk dat hij deze keer een onroad wil bouwen als ik het zo zie heeft ie al een dikke off road. Hij vind de fazer ook een leuk autootje en denk dat een fazer opbouwen een stukkie voordeliger is als een savage ss :p
     
  14. maikel13

    maikel13

    Lid geworden:
    21 dec 2007
    Berichten:
    309
    Locatie:
    Klazienaveen
    Nja een putje kan.. Maar een fietser op volle snelheid dat gaat niet goed :p

    Die gast had zn hele wiel krom en me auto had draagarmen, voorste diff, aandrijfstangen enz kapot & krom.. Totaal 156 euro >.>
    Dat krijg je ervan als je auto 100 loopt xD.. Op auto teller ja voor de haters :D
     
  15. roland1973

    roland1973

    Lid geworden:
    12 mei 2008
    Berichten:
    1.587
    Locatie:
    Helmond
    Je hebt geluk dat de bestuurder van de fiets niet mankeert want dan zou het nog weleens raar kunnen lopen qua verzekering. Weet dat andere daar zijn twijfel bij hebben maar ik ook.

    Ik ben zeker geen hater maar de 100 gaat ie toch zeker niet halen, laten we het op een nette 70/75 houden.
     
  16. Frankyman

    Frankyman

    Lid geworden:
    28 jan 2007
    Berichten:
    206
    Locatie:
    Laren

    Ik heb wel andere duikelingen gemaakt met die fg hoor:) en ook helaas wel eens meer schade gehad:( maar ik weet voorlopig even genoeg!
     

Deel Deze Pagina