Microheli FBL heads

Discussie in 'Flybarless' gestart door Lennovich1, 23 nov 2010.

  1. Lennovich1

    Lennovich1

    Lid geworden:
    13 nov 2008
    Berichten:
    286
    Locatie:
    Moerbeke-Waas
    Hallo,


    Heeft iemand ervaring met de flybarless koppen van microheli? Zou me eentje willen aanschaffen voor mn 450 pro maar vind er niet veel info over?
     
  2. bartjuuuhhh

    bartjuuuhhh

    Lid geworden:
    25 sep 2006
    Berichten:
    1.131
    Locatie:
    Kampen
    heb wel eens een staart upgrade van microheli gehad,....wat een troep, slap alu en t was meer een downgrade.... zou daar persoonlijk geen head van kopen.
     
  3. Funky

    Funky

    Lid geworden:
    20 jan 2008
    Berichten:
    789
    Locatie:
    Genk - Belgium
    Ik heb de FBL kop gehad voor de T-Rex250. Was er best tevreden van, maar ook geen zware crashes mee gemaakt. Alleen jammer dat er een andere feathering bijhoorde.
     
  4. crash1000

    crash1000 Vriend van modelbouwforum.nl

    Lid geworden:
    31 jul 2007
    Berichten:
    513
    Locatie:
    Den Haag
    micro heli is inderdaad troep. Alu is echt zo zacht als wat en reserve parts kun je wel vergeten. Ze dwingen je gewoon om weer een compleet unit kopen voor absurde prijzen. Alleen afwerking is wel erg mooi en geen spelling. Dus zolang je niet crasht is het goed... maar als je crasht ben je $$$$ kwijt.
     

Deel Deze Pagina