Traxxas Stampede 4x4 topic!

Ik ben het wel met je eens als het gaat om de kracht van de VXL combo. Ik weet niet of je de 2 pole of 4 pole versie hebt. De 4 pole schijnt al een stuk beter te zijn.
Ik gebruik zelf al een hele tijd een Castle Mamba Max Pro met een Castle 2650Kv motor. Meer dan genoeg power. Daar heb ik minder dan 250 voor betaald, maar dat zal vandaag de dag lastig zijn.

Ik heb nog een Castle 2400Kv motor in de kast liggen. Als je daar bijvoorbeeld een WP SC8 aan koppelt heb je een fraaie combo voor niet al teveel geld.
 
Ik zou het ook niet weten, zal het eens uitzoeken.

Dit is nog niet de tijd voor een nieuwe motor. Ik ga eerst de wagen zelf eens helemaal nalopen en aanpassen/vervangen waar nodig. Mijn eerste bestelling is net binnen gekomen.

Mocht ik tzt een andere motor zoeken, dan neem ik wel contact met je op :)
 
IMG_20170727_235036.jpg

M'n dochter nam m even mee....
 
Laatst bewerkt:
Ik had een simpel eBay motortje erin liggen, die heb ik nu vervangen voor een Tenshock sc401
Er waren wel wat aanpassingen aan het chassis nodig....
IMG_20170728_000112.jpg
IMG_20170728_000140.jpg
 
Een hobbywing ezrun 80a, dat gaat net
Ik rij dan alleen 2s en dat gaat als de brandweer, met een 13pins pinion. Groter dan dat wordt de Esc te warm....
Gaan als de brandweer op 2S. Ik ben benieuwd hoe je dan omschrijft hoe die van mij gaat. Met een Castle 2650Kv erin op 3S :)
 
GPS van een smartphone kan inderdaad wel te traag zijn hoewel dat met nieuwere wel meevalt. Dataloggers zijn wel prijzige dingen. Ik weet niet of je in de buurt woont. Kunnen we misschien die van mij er in proberen.
 
Als mijn Velineon de geest gegeven heeft dan ga ik ook voor een snellere setup, nu vind ik dat nog zonde. Ach, dat zeg ik nu. Als ik een goede aanbieding zie dan is ie pleitos denk ik haha.

Even een andere vraag. Ik denk dat mijn achterste diff naar de knoppen is. Er lijkt geen verbinding tussen de wielen te zitten. Ze draaien onafhankelijk van elkaar. Als de auto weg rijdt heb ik alleen spinnende voorwielen en achter gebeurt er niks tot weinig.

Op korte termijn de handel maar eens open schroeven om te zien hoe het er daar binnen uit ziet. Ik weet uit ervaring dat de diffs vaak vergeten worden. Jammer, want dit zijn juist de leukste dingen om te fixen.

Hebben jullie misschien nog een goede tip om gelijk iets te kunnen upgraden of zo?
 
Kan het zijn dat er een hex gestript is of dat er een pennetje van een aandrijfas is gebroken? Diffs van de Stampede zijn redelijk robuust.
 
Nope, allebei al nagekeken. De diff zit natuurlijk vrij dicht gebouwd dus dat was mijn laatste optie.

Er komt ook een naar rammeltje uit dus ik vermoed het ergste... Vandaag of morgen ga ik het openmaken
 
Gisteravond alles opengemaakt. Hele schutbord achter TRX6829 aan flarden moeten snijden vanwege doorgesleten schroeven. Bleek ook dat een pen van de A-arm afgebroken was in het midden dus ik moest alles kapot maken.

Diff lijkt eigenlijk wel in orde. Voor de volledigheid vervang ik de lagers etc wel en reinig ik alles goed, maar dit was niet het probleem.

Als ik de onderdelen binnen heb laat ik daarna wel weten of het probleem opgelost is.
 
Back
Top