Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Marco,
Daar mee wil je zeggen dat wij van Mbv Neptunes... Contact met vlaardingen willen opnemen omdat, ?!
Als je wil dat ze komen moet je ze zelf meenemen... Maar geef wel even aan hoeveel
Armando
ok ik heb het gevonden dus ik zal ff bij de club vragen hoe zij er over denken .Maar julli horen het na het weekend.
groet krimpen
Ik hou er niet zo van als er mensen in de buurt van mijn bouwsels komen, waar ik geen invloed op kan uitoefenen.
Daarnaast verplaatsen deze figuren zich ook nog op vaartuigen die vele malen groter zijn dan mijn schepen, en dien ten gevolgen aan mijn schepen een behoorlijke schade aan kunnen richten.
Één moment van onoplettendheid van de één of de andere zijde is voldoende voor een tranendal.
Nu snap ik best dat er mensen zijn die schade aan hun schip misschien niet als een probleem zien (omdat je dat toch niet kan zien), maar ik vind dat wel een probleem.
Kanoëres, waterfietsen, en modelschepen horen niet bijelkaar in één vaarwater, zeker niet als deze vaartuigen ook nog eens bemand kunnen worden door "niet" modelbouwers, dat is vragen om moeilijkheden.
Ik vind het jammer dat dit niet van te voren aangegeven is![]()
Jullie maken het probleem groter dan dat het is. Met ja ik wil niet dat mijn model schade krijg.Het is logisch dat je dat niet wil maar Ik heb gezegd dat er al afspraken waren gemaakt, en dan moeten jullie zelf ook uit kijken met schepen het is een meer van 600 meter lang. dan moet je ook niet precies gaan varen waar hun varen. Maar zoals ik al zei, Er zijn afspraken gemaakt en het is een openbaar vaarwater. Des noods zal ik er wel voor zorgen dat ik ergens in het water drijf om de kano`s/waterfietsen weg te sturen mochten ze er voorbij gaan.
Mochten er meer klachten komen....