De Berg is van Jan!

Status
Niet open voor verdere reacties.
Probleem is niet dubbel maar enkel fatsoenlijk....

(Uhh ik had toch gezegd dat het flesje alcohol bij de deur niet voor consumptie is.... )
 
Dat heb je in der daad eerder al gezegd.
Maar wellicht zou je de voorraad eens een beetje kritisch kunnen bekijken en waar nodig duidelijk kunnen labelen.
upload_2020-10-25_18-21-26.png
 
Puf, doe mij dat flesje bij de ingang even.
Als ik onpasselijk word, dan liever van de medicinale alcohol dan van dat geslijm van Botter.

Dat jij van een vriendschap van Jan en mij gelijk onpasselijk wordt verklaard wel waarom jij er nooit in geslaagd bent een vriendschap met wie dan ook te onderhouden of zelfs te sluiten. Het flesje bij de ingang van Puff is voor jou dan ook onbereikbaar aangezien jij deuren gesloten krijgt die voor een ander open blijven. Het flesje staat ook nu weer aan de verkeerde (voor jou gezien) kant van de deur. En daarnaast heeft het niks met geslijm te maken. In het liedje wordt duidelijk gezongen: wij zijn twee vrienden, Jan en ik. Twee dikke* vrienden, Jan en ik. Wie dat niet wil horen heeft een selectief gehoor en daar kan en wil ik gelukkig niks aan doen.

*figuurlijk gezien. En dan niet figuur als in lichaamsfiguur maar als in ach wie het niet wil begrijpen is de uitleg niet waard.
 
Merkwaardig. Eéntje, die in verwarring is, maar wel zeker weet het tegengestelde van afgunstig te zijn wat dan weer tamelijk verwarrend is. En ééntje, die z'n kennis uit een kinderprogramma denkt te halen, maar beter kan gaan hoebahoebahoepen.
 
Laatst bewerkt:
Dat jij van een vriendschap van Jan en mij gelijk onpasselijk wordt
Hohoho, schipper. Niet zo snel. Wie zegt dat die vriendschap wederkerig is?
En zo niet, is het geen vriendschap. Alleen maar al dan niet oneindige bewondering.
En dan laat ik in het midden of die bewondering terecht is.

Christian Westerink zei:
...verklaard wel waarom jij er nooit in geslaagd bent een vriendschap met wie dan ook te onderhouden of zelfs te sluiten.
Uit bovenstaande zinsnede blijkt dat je het principe van 'vriendschap' nog niet helemaal (e misschien wel helemaal niet) hebt doorgrondt.
Je moet éérst vriendschap (proberen te) sluiten.
Als dat gelukt is, kun je de vriendschap pas gaan onderhouden.

Christian Westerink zei:
Het flesje bij de ingang van Puff is voor jou dan ook onbereikbaar aangezien jij deuren gesloten krijgt die voor een ander open blijven. Het flesje staat ook nu weer aan de verkeerde (voor jou gezien) kant van de deur. En daarnaast heeft het niks met geslijm te maken. In het liedje wordt duidelijk gezongen: wij zijn twee vrienden, Jan en ik. Twee dikke* vrienden, Jan en ik. Wie dat niet wil horen heeft een selectief gehoor en daar kan en wil ik gelukkig niks aan doen.
Ik begin er zo langzamerhand inderdaad naar te verlangen om een bepaalde deur te sluiten.
In de overdrachtelijke zin van 'Dat doet de deur dicht.'
 
Wat een ophef weer.

De jonge Christian beeld zich in dat hij een vriendje heeft.
Nou en? Hij blij.

En Jan ontkent dat niet.
Nee natuurlijk niet. Dat is helemaal niet handig.
En Jan is uiteraard handig.
 
Nou, zo handig nu ook weer niet. Vandaag de griepprik en een prik tegen pneumokokken wezen halen. Lange rij, koud. Eenmaal in de prikkamer volledig buiten adem, dus beide armen laten ontbloten door zeer behulpzame priksters en me weer laten aankleden. Daarna nog steeds buiten adem, priksters erg bezorgd, mocht blijven zitten en hield de rij wachtenden dus flink op. Daarna in de wachtkamer verder op adem gekomen, maar eenmaal terug bij de auto opnieuw buiten adem, dus weer staan hijgen.Thuisgekomen m'n linker hoorapparaat foetsie, dus de vraag was waar ik het mondkapje had afgedaan. Geen idee. Duifje terug, niet gevonden. Duifje nog een keer terug, lag 't ie midden op een parkeervak, dus toen was wel bekend waar ik dat kapje had afgedaan. Tja, en nu zit ik me een oud, vergeetachtig en gehandicapt mannetje te voelen, wat niet zo slim is. Morgen zal dat trouwens wel over zijn, maar voorlopig zit ik hier te balen, ook omdat de Jägermeister op is.
 
En dan hadden ze meteen een nieuwe fles Jägermeister mee kunnen nemen.
Verdorie.
Tip: even lief naar Puf doen; misschien bezorgt hij wel thuis.
 
Is er geen thuisbezorg-koerier op de Berg dan? Misschien ook wel handig voor de handel van Hobbyist.
Even dimmen, het is 20:00 uur geweest, na die tijd tot ergens in de volgende ochtend, staat de bezorging stil van alle geestverruimende middelen, inclusief de alcoholische dranken.
Voor COVID-19 heb ik respect, voor al het andere gekonkel daaromheen niet.

Die bezorgd(e) slechts ellende, dus die is eraf gekieperd.
Nee die is aan de avond/nacht pauze begonnen.
Ja er zijn mensen die respect hebben voor COVID-19 dus nee de bezorger is er niet vanaf gekieperd.
Onzin ga je maar ergens anders verkopen.

Als Jan dringend verlegen zit om een goed gevuld glas Jägermeister en de lokale Berg slijterij heeft wat voorraad problemen en of problemen bij de bezorging.
Dan moeten ze dat maar bekend maken.
 
Heb ik gemist dat de heer Hobbyist succesvol gesolliciteerd heeft naar de functie van Bergbezorger?
In dat geval wil ik hem hierbij veel succes toe wensen. Op mijn steun kan hij voorlopig rekenen.

Gelieve enkel te bezorgen op tijden; een half uur na zonsopgang en een half uur voor zonsondergang.
Dit om misverstanden en "ongelukjes" zoveel mogelijk te voorkomen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Back
Top