Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Hier even een paar foto`s ,compleet zeil garderobe (ex code0 is inde maak). en de spanning op de zeillatten moeten nog getrimt worden , en alles afwerken,en naaien .
Het model is volledig in carbon prepreg gebouwd?
Ik heb ook de link bezocht, en heb er een paar foto's mogen bewonderen van de tijd dat ze casco was. Kun/wil je daar misschien meer van laten zien?
HJ op eurosail , mappen 60voet oceaan racer , staat het ,dat is wat ik jullie naar kan verwijzen ,het is onmogelijk om al dit wat de bouw(1800 + bouw foto`s) betreft hier te plaatsen ,Sorry ,
Zo dit zullen wel de laatste foto`s zijn v/d GAMESA , het zeil/naaien / zeillatten maken trimmen zit erop , en alles werkt zoals het moet , en kunnen nu onder het zeilen van Genua`s / fok wisselen , furling en schoten kunnen onafhankelijk en met elkaar bedient worden en a/d kant kunnen de hoezen/zakken erover getrokken worden zodat alles netjes opgerold blijft en grootzeil ook onder de hoes zit , nu alleen nog de Code O (soort spinnaker) te maken , en de decoratie ,maar dat is afhankelijk van evt nieuwe sponsor ,voor de Transat Jaques Vabre en seizoen 2014, dus dat staat nog in de planning ,maar tot zo ver is de GAMESA open 60f geheel klaar , bouwtijd okt/2008 tot sep/2013 , dag in dag uit .
Bedankt voor jullie interesse,
en natuurlijk te zien op : eurosail meerdere mappen
Rene`dat hadden we zaterdag willen doen maar het weer liet ons in de steek ,regen en nevelig en geen wind .
Dat word en zal wel gebeuren ,maar wanneer ????
Het is bijna zonde om ermee te gaan zeilen. Zo netjes gemaakt.
Heb je al een nieuw iets in je hoofd? Na 5 jaar bouwen aan hetzelfde model kan ik me voorstellen dat je eerst wat uit wil rusten.
Petje af in ieder geval.
Tja t`s zonde maar zal toch moeten gebeuren "Het Zeilen" dan is het ook echt" AF " kan dit boek gesloten worden , en wat anders hmmmm zal eerst wel Lego worden :rolling: :rolling: om af te kicken
Ongelofelijk netjes gemaakt. Wat ook opvalt is dat echt alles op schaal is/lijkt zoals de de texturen van de zeilen, het stikwerk, alles. Alleen door de achtergronden zie je het het een model is, anders zou het zo maar eens een foto van 1:1 kunnen zijn.
OK Rexonamen, we hebben ondertussen wel genoeg foto's gezien van de ECHTE boot, hoog tijd dat je nu ook eens wat foto's van je model gaat tonen
Nee effe alle gekheid op een stokje, noem je zoiets nog een model? Heeft alle opties en funties van de echte, knap gedaan !!
(maar als ik lees dat je 5 jaar bezig bent geweest elke dag, en ik extrapoleer dat naar mijn eigen bouwtempo, dan kan ik maar beter 275 jaar worden of ik haal het niet....)
Zo hier ff wat extra ,bij deze boot hoort een Rib , en wat doe dan d`r eentje maken , ben begonnen met de motor een Suzuki 300hp op schaal , deze heeft ook een lift/trim optie en alle details , de Rib is een RIBQUEST 7.3 , de romp is ook in de maak , hier ff een paar foto`s .