Hoi Robin,
ik heb zelf ook een Prusa I3, met J-head hotend, ik heb deze bij Reprap in Nootdorp gekocht, zelf in elkaar geknutseld, bij de modelbouwvereniging heeft iemand mij geholpen met het programmeren van de marlin/arduno.
Ik heb de printer inmiddels nu ruim 2 jaar. ook ik worstel nog steeds met sommige dingen. inmiddels ben ik wel zo ver dat ik begrijp wat er gebeurd als het mis gaat ( ja bij mij gaat het ook wel eens mis).
Ik heb een E3d hotend gekocht en wil nu deze gaan installeren zodat ik ook op hogere temperaturen kan werken dan 250 graden.
verder het warping tegen gaan van ABS valt heel erg tegen, het lukt mij ook nog steeds niet, daarom werk dan meestal met het iets duurdere PETG, dat trekt niet krom en is net zo sterk als ABS.
al met al, je zal nog veel moeten experimenteren ben ik bang, en je zal echt nog wel eens de bietenbrug op gaan, maar dat hoort ook een beetje bij de hobby al zeg ik het zelf.
groet,
Koos