ik moet wel toegeven dat de romp en het dek niet zo netjes zijn als op de foto lijkt. Buiten veel schuren heb ik niet genoeg plamuur gedaan. Door de doorzichtige epoxy laag LEEK het vlak.. maar na enkele lagen verf zag je de 'putten'.
Ach ja... een echte boot zoals deze is ook niet strak zonder blutsen.
Ik ben ook bezig met de opbouw te spuiten, na een laag G4. Echter, ik werk er alleen aan als ik goestig heb. En da's niet elke dag... soms na een werkdag is mijn fut op.
Er zitten nu 2 torque900's in met zelfbouw waterkoeling (die werkt). Het was een leuk 'extra' ding. Aan elke kant is een uitstroom, druk is gewoon door de schroef. De pickup staat vlak achter de straalbuis. (ok, niet echt schaal maar gewoon pratisch)
De Raboush boegschroef zit erin - die trekt wel 10A op 6V - amai...
Ook een ruitewisser pompje, dat staat om een aparte vliegtuig regelaar, voor de verplichte brandspuit. En een watermelder (eigenbouw), en een conrad schakelprint voor 2 kringen. Ik denk verstralers te maken met witte leds en reflectoren uit de electronica winkel
het is niet schaal, maar gewoon een leuk speelbootje.
Patrick