Denk je nou echt dat RCTimer als een van de eerste een 3-assige controller heeft? Ze kunnen alleen maar kopieren daar... Overigens wel erg goed, als het maar een goed werkend voorbeeld is.
Eerste kan al niet meer Link
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Denk je nou echt dat RCTimer als een van de eerste een 3-assige controller heeft? Ze kunnen alleen maar kopieren daar... Overigens wel erg goed, als het maar een goed werkend voorbeeld is.
https://movirig-com.myshopify.com/
MōVI M10 kun je nu preorderen voor 2500$. Ik denk dat ze de hitte voelen van de opkomende markt.
Mijn zoektocht is afgelopen, dit wordt hem![]()
Ehh denk dat dat een aanbetaling betreft... zullen de onkosten wel zijn wat hun zoiets kost en de rest is Dikke vette winst..
Ik heb bij rctimer nog wel die van 99 dollar besteld, voor die paar centen even leuk prutsen...
Podver... inderdaad over het hoofd gezien. Was zo enthousiast....
Ze zijn nog op voorraad volgens mij..
hoezo heb je hem specifiek dan nodig?
Harstikke leuk hoor maar veel te duur. Waar zit al dat geld in? Het frame zelf is niks meer of minder dan een aantal carbon buizen met klemmen. Zou al het geld zitten in de ontwikkeling van de controler? Ik denk dat dit mijn volgende project gaat worden om het zelf (proberen) in elkaar te gaan prutsen. Maar eerst moet mijn gimbal geperfectioneerd worden. Phhhh leuk allemaal deze ontwikkelingen.
Dat is met een Zenmuse gedaan.
Best Aerial Weddings ShowReel 2012 on Vimeo
Als je dit ziet dan wil je toch gelijk een gimbal kopen
Het muziekje gelijk geript. Altijd handig.
Hele dure stappenmotoren...