Je moet toch met het 2e rondje de voorkant omhoog houden ? Of ben ik nou gek.... Heb het al een poosje niet meer gedaan.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Dan is een hexa zeker beter, ook omdat als bijv. een motor uitvalt hij nog veilig aan de grond kan komen en meer liftvermogen heeft natuurlijk. Je kunt de F450 ombouwen tot een TBS Discovery voor iets van 50 euro, dat is ook een mooi H frame, en je kunt dezelfde setup behouden, is ook prima voor een gopro. Dan kun je daar ervaring mee opdoen en later een hexa bouwen![]()
Bij een zender/ontvanger combinatie is het meestal zo dat het werkt of het werkt helemaal niet.Wat er mis is zou ik niet weten, wat ik wel door had is dat de quad in manual of gps mode bij throtle onder een bepaald niveau de motoren uit gaan.. Bij de andere zender was dit niet zo.